پايگاه رسمي اطلاع رساني دكتر عبدالرضا عزيزي : فاز نخست بخش بخار نيروگاه سيكل تركيبي شيروان به بهره برداري مي رسد
پنجشنبه، 8 تیر 1396 - 21:55 کد خبر:1255
نماينده مردم شيروان در مجلس با اشاره به بهره‌برداري از فاز نخست بخش بخار نيروگاه سيكل تركيبي شيروان در مهرماه سال جاري گفت: اعتباري بالغ‌بر ۲ هزار ميليارد تومان در اين نيروگاه هزينه شده است.

به گزارش خبرگزاري تسنيم از شيروان، عبدالرضا عزيزي پيش از ظهر امروز در جمع مديران شهرستان شيروان اظهار داشت: فاز دوم و سوم بخار نيروگاه سيكل تركيبي شيروان نيز تا شهريور سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد.

رئيس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: بيمارستان آيت‌الله هاشمي در دولت‌هاي قبل تنها 700 ميليون تومان هزينه شده بود كه به پيگيري‌هاي انجام شد و در دولت فعلي 100 ميليارد تومان هزينه و افتتاح شد.

وي بابيان اينكه 10 آمبولانس جديد و مدرن به شيروان اختصاص‌يافته است افزود: به شكر خدا در بخش بهداشت و درمان اقدامات بسيار خوبي براي شهر شيروان انجام‌شده است و با پيگيري‌هاي انجام‌شده موافقت وزارت بهداشت را براي حفظ بيمارستان قديم اخذ كرديم.

عزيزي بابيان اينكه مجوز جذب 60 هزار تن شكر خام را گرفته‌ايم افزود: متوسط ميانگين كاركرد استاندارد كارخانه‌هاي قند 90 روز در سال است كه در شيروان اين ميزان را بيش از 5 ماه افزايش داديم.

وي بابيان اينكه قبل از فعاليت دولت فعلي 33 روستاي شهرستان از نعمت گاز برخوردار بودند افزود: هم‌اكنون بيش از 153 روستاي شيروان گازرساني شده و ان‌شا‌الله در پايان سال جشن اتمام گازرساني به تمام روستاهاي شيروان را برگزار خواهيم كرد.

نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي گفت: در شرايط فعلي منطقه خاورميانه دچار مشكل و درگيري است و ايران در اين ميان با تقويت بنيه نظامي خود، اتحاد و انسجام داخلي را بيشتر كنيم تا راه نفوذ دشمن را ببنديم.

عزيزي بابيان اينكه برجام شايد ايده ال ما نبوده است اما قطعاً بركاتي براي ما داشته است افزود: براي همه ما روشن بود ذات آمريكا اصلاح نشدني است اما در برجام طرف مقابل ما چند كشور بوده‌اند نه امريكا، پس نبايد كل برجام را زير سؤال برد.

 

پنجشنبه 8 تير 1396