پايگاه رسمي اطلاع رساني دكتر عبدالرضا عزيزي : نماينده مجلس: حضور پرشور مردم در 22بهمن جبهه استكبار را نااميد كرد
یکشنبه، 22 بهمن 1396 - 12:58 کد خبر:1511
بجنورد- ايرنا- رئيس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن جهانيان را متعجب ساخت، گفت: اين حضور بي نظير و آگاهانه بار ديگر جبهه استكبار را نااميد و نظام را تقويت و بيمه كرد.

دكتر عبدالرضا عزيزي يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: دشمنان قسم خورده نظام از براندازي نظام نااميد شدند زيرا كه مشاهده كردند وقتي پاي نظام و آرمان هاي نظام در پيش است مردم با هيچ كس تعارفي ندارند و يكپارچه هستند.
وي با بيان اينكه يوم الله 22 بهمن صحنه خروش ملت عليه استكبار جهاني بود افزود: مردم مومن و ولايت مدار كشورمان و همچنين اين استان بار ديگر وحدت و يك صدايي خود را به جهانيان نشان دادند و از ارزش هاي انقلاب اسلامي حمايت كردند.
وي اظهار كرد: اگر چه مردم هم اكنون مشكلات، مطالبات و خواسته هايي دارند اما وقتي پاي نظام در ميان باشد با جان و دل در تمامي صحنه ها حضور پيدا مي كنند.
نماينده مردم شيروان در مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنانش به دستاوردهاي نظام نيز اشاره اي كرد و گفت: انقلاب در طول اين چند دهه به مردم كشورمان خدمات بسياري ارائه داده و براي استقلال و آزادي نيز هزينه هاي زيادي پرداخته است.
عزيزي افزود: هم اكنون ايران اسلامي به دستاوردهايي همچون سلول هاي بنيادين، هوا فضا، ساخت موشك، ماهواره و ساير موارد دست يافته است اين پيشرفت ها در حالي به دست آمده كه كشورمان با تحريم ها مواجه بوده است.
وي به عزت مندي ايران اسلامي بعد از پيروزي انقلاب نيز اشاره اي كرد و گفت: هم اكنون ايران در جهان از عزت و استقلال برخوردار است و به هيچ كشوري در دنيا باج نداده و نخواهد داد.
مردم اهل سنت وشيعه خراسان شمالي ديار گنجينه معرفت و فرهنگ ها امروز با حضور گسترده خود در راهپيمايي 22بهمن، وحدت و همدلي خود را به جهانيان نشان دادند.

22 بهمن 1396