آخرین مطالب
  تصویبنامه هیأت وزیران در خصوص طرح احداث راه آهن گرگان - بجنورد و راه آهن #شیروان - مشهد ابلاغ شد.۲۵/۰۹/۹۷
  تصویبنامه هیأت وزیران در خصوص طرح احداث راه آهن گرگان - بجنورد و راه آهن #شیروان - مشهد ابلاغ شد.۲۵/۰۹/۹۷
  
  💠 پیگیری برگزاری مناقصه محدود ساخت راه آهن شیروان به بجنورد در آسمان ایران به برزیل توسط دکترعزیزی 🗓۲۱مهر۹۷
  ‍ 💠تهران ؛ کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کشور؛ 🗓۱۸مهر۹۷
  جلسه دکتر عزیزی و دکتر نعمت الهی معاون حقوقی و پارلمانی وزیر آموزش و پرورش�"۱۸مهر۹۷
  جلسه با مهندس امینی معاونت مدیریت برنامه و توسعه منابع وزیر راه و شهرساز ۱۸مهر۹۷
  پرداخت حق بیمه رانندگان تا سقف ۳ ماه مشمول جریمه دیرکرد نمی‌شود
  دیدار دکتر عزیزی به همراه مسئولین شهرستانی با اهالی خونگرم روستاهای بخش قوشخانه
  بین_الحرمین؛ پیام دکتر عزیزی برای فرماندار و شهردار محترم شیروان جهت ادامه پروژه های رودخانه چایلق و زیباسازی ورودی غربی شیروان و قول تامین اعتبار برای آنها
  در سفر هیات اعزامی کمیسیون اجتماعی مجلس به اتریش مطرح شد: تمایل دو کشور برای گسترش و تحکیم روابط/ بررسی راهکارهای اشتغال زایی و رفع بیکاری
  پیگیری دکتر عزیزی جهت احداث #بیمارستان برای شهرستان راز و جرگلان
  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: وضعیت اشتغال معلولان رضایت بخش نیست
  کلنگ زنی پروژه های آبرسانی روستاهای محمد علیخان-امان آباد و بی بهره توسط دکتر عزیزی
  اقتدار و مدیریت نیروی انتظامی در عین مظلومیت قابل تقدیر و تحسین است
- اندازه متن: + -  کد خبر: 594صفحه نخست » خانه ملتیکشنبه، 2 فروردین 1394 - 01:40
دولت با حمایت ملت و مقام معظم رهبری می تواند برنامه های خود را عملیاتی کند
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه انتخاب نام ولت و ملت، همدلی و هم زبانی از سوی مقام معظم رهبری بسیار هوشمندانه است، گفت: دولت با حمایت ملت و مقام معظم رهبری می تواند برنامه های خود را عملیاتی کند.
  

 

 

 

عبدالرضا عزیزی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری نامگذاری سال به نام دولت و ملت، همدلی و هم زبانی از سوی مقام معظم رهبری، افزود: انتخاب این نام از سوی مقام معظم رهبری بسیار هوشمندانه صورت گرفته است و مفهوم آن این است که دولت و مردم در کنار یکدیگر تعامل داشته باشند چراکه هزینه های تعامل پایین است اما راندمان بالا است این درحالی است که هزینه های تقابل بالا است اما راندمان آن پایین است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر دولت پشتیبانی ملت را داشته باشد می تواند در همه امور با قدرت جلو برود، ادامه داد: به عنوان مثال دولت در مذاکرات 1+5 هم پشتیبانی ملت و هم حمایت مقام معظم رهبری را دارد بر همین اساس تیم هسته ای کشورمان توانسته تاکنون به خوبی قدم برداشته و خط قرمزها را نیز رعایت کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه دولت با حمایت مردم می تواند تورم را نیز بیش از گذشته مهار کند، تصریح کرد: در این میان حمایت از تولید نیز بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت چراکه به دنبال افزایش تولید، سطح اشتغال افزایش می یابد و از آسیب های اجتماعی کاسته می شود.

عزیزی افزود: واقعیت آن است مردم از دولت انتظار دارند که همانگونه که از دولت در سیاست های خارجی و داخلی حمایت می کنند دولت نیز نظارت خود را بر برخی مسایل افزایش دهد تا اتفاقاتی مانند اختلاس های به وجود آمده در گذشته شکل نگیرد.

وی یادآور شد: همچنین مردم از دولت انتظار دارند که یک توجه جدی نسبت به پرداخت حقوق ها داشته باشد به عنوان مثال دولت باید در پرداخت حقوق فرهنگیان و همه کارمندان عدالت نسبی برقرار کند به گونه ای که نباید در یک سازمان حقوق های نجومی داده شود اما در وزارتخانه ای حقوق های محدود پرداخت شود.

نماینده مردم شیروان در مجلس نهم، با تاکید براینکه در سایه حمایت های مردم و مقام معظم رهبری است که ایران در منطقه به عنوان یک مکان امن شناخته شده است، گفت: این امنیت ایران در سایه همدلی و رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری است و همچنین همدلی که بین قوای سه گانه وجود دارد شکل گرفته است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: بدون شک برای تحقق شعار امسال دولت باید به برنامه های خود عمل کند و وظیفه ملت نیز حمایت از دولت است تا بتواند برنامه های خود را عملیاتی کند.

 

شنبه 1 فروردین 1394

   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
پربیننده‌ترین مطالب
 
 
 
خانه | درباره ما | تماس با ما | آرشیو | پیوندها
صفحه اول | اخبار | مجلس شورای اسلامی | شهر شیروان | یادداشت و مقالات | فیلم و صوت | تصاویر | زندگی‌نامه | تماس با ما
::  جست‌وجوی پیشرفته ::   ::  RSS ::  نسخه تلفن همراه ::  نسخه تلکس ::  
© دکتر عبدالرضا عزیزی
info@dr-azizi.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار